Page tree (3.0.1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Settings
sq: Rregullimet

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Node
sq: Nyjë

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Languages
sq: Gjuhët

en: Menus
sq: Menutë

en: Publish
sq: Publiko

en: Unpublish
sq: Hiq nga publikimi

en: About
sq: Informacione
