Page tree (8.x-1.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Settings
eo: Agordoj

en: General settings
eo: Ĝeneralaj agordoj

en: Add content
eo: Aldonu enhavon

en: Custom
eo: Propra

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Menus
eo: Menuoj

en: Publish
eo: Publikigu

en: Unpublish
eo: Malpublikigu
