Page tree (8.x-1.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Add content
nn: Legg til innhald

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Languages
nn: Språk

en: Menus
nn: Menyar
