Page tree (8.x-1.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Settings
hu: Beállítások

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Add content
hu: Tartalom hozzáadása

en: Custom
hu: Egyéni

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Menus
hu: Menük

en: Publish
hu: Közzététel

en: Unpublish
hu: Elrejtés

en: Add translation
hu: Fordítás hozzáadása

en: Add @bundle
hu: @bundle hozzáadása
