Page tree (8.x-1.0-alpha5) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Add content
ug: مەزمۇن قوشۇش

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Languages
ug: تىل

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش
