Page tree (8.x-1.0-alpha9) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Settings
bs: Postavke

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Languages
bs: Jezici

en: Publish
bs: Objavi

en: Unpublish
bs: Ukloni status objave
