Page tree (8.x-1.0-alpha10) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cancel
oc: Anullar

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Settings
oc: Paramètres

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Node
oc: Nosèl

en: Add content
oc: Apondre de contengut

en: Menu link
oc: Ligam del menú

en: Custom
oc: Personalizat

en: Languages
oc: Lengas

en: Menus
oc: Menús

en: Publish
oc: Publicar

en: Unpublish
oc: Despublicar

en: Add translation
oc: Apondre una traduccion
