Paid Ads (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Payer
ru: Плательщик

en: Type
ru: Тип

en: Currency
ru: Валюта

en: Yes
ru: Да

en: Edit
ru: Редактировать

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Options
ru: Настройки

en: Created
ru: Создано

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Mode
ru: Режим

en: Amount
ru: Сумма

en: Owner
ru: Владелец

en: Method
ru: Метод

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Paid
ru: Оплачен

en: Payment method
ru: Способ оплаты

en: Changed
ru: Изменение

en: Live
ru: Действующий

en: Sandbox
ru: Песочница

en: Bundle
ru: Набор

en: Payment type
ru: Тип платежа

en: Field types
ru: Типы полей

en: Not paid
ru: Не оплачено

en: Boolean value
ru: Логическое значение

en: Use field label: @display_label
ru: Использовать метку поля: @display_label

en: Use field label instead of the "On" label as the label.
ru: Использовать метку поля вместо метки "Включено".
