Paid Ads (8.x-1.0-beta3) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Status
fil: Kalagayan

en: Type
fil: Uri

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Created
fil: Inilikha

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
