Paid Ads (8.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Payer
he: המשלם

en: Type
he: סוג

en: Edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Options
he: אפשרויות

en: Created
he: נוצר

en: Amount
he: כמות

en: Owner
he: בעלים

en: Method
he: שיטה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Payment method
he: צורת תשלום

en: Changed
he: השתנה

en: Live
he: חי

en: Bundle
he: חבילה

en: Boolean value
he: ערך בוליאני
