Paid Ads (8.x-1.0-beta4) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Edit
az: Dəyiş

en: Save
az: Saxla

en: ID
az: İD

en: Options
az: Seçimlər

en: Created
az: Yaradıldı

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Mode
az: Rejim

en: Owner
az: Sahib

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Color
az: Rəng

en: White
az: Ağ

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Live
az: Canlı

en: Bundle
az: Paket

en: Last view
az: Son baxış

en: Field types
az: Sahə növləri
