Paid Ads (8.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Status
ro: Stare

en: Payer
ro: Plătitor

en: Type
ro: Tip

en: Currency
ro: Monedă

en: Edit
ro: Editați

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Options
ro: Opţiuni

en: Created
ro: Creat

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Mode
ro: Mod

en: Amount
ro: Suma

en: Owner
ro: Proprietar

en: Method
ro: Metodă

en: Configuration
ro: Configurație

en: Color
ro: Culoare

en: Checkout
ro: Casă

en: Paid
ro: Plătit

en: Payment method
ro: Metodă de plată

en: Changed
ro: Schimbat

en: Black
ro: Negru

en: Client Id
ro: ID Client

en: Bundle
ro: Pachet

en: Payment type
ro: Tip de plată

en: Last view
ro: Ultima afişare

en: Field types
ro: Tipuri de câmp

en: Not paid
ro: neplătit

en: Boolean value
ro: Valoare booleană
