Pair Store (1.0.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Key
bo: གནད་ཚིག
