Pair Store (1.0.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Edit
ca: Edita

en: Save
ca: Desa

en: Tools
ca: Eines

en: Key
ca: Clau
