Pair Store (1.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Value
cs: Hodnota

en: Edit
cs: Upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Tools
cs: Nástroje

en: Key
cs: Klíč
