Pair Store (1.0.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Value
cy: Gwerth

en: Edit
cy: Golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Tools
cy: Arfau

en: Key
cy: Allwedd
