Pair Store (1.0.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Key
el: Κλειδί
