Pair Store (1.0.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Edit
eo: Redaktu

en: Save
eo: Konservu
