Pair Store (1.0.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Value
es: Valor

en: Edit
es: Editar

en: Save
es: Guardar

en: Tools
es: Herramientas

en: Key
es: Clave
