Pair Store (1.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Edit
et: Muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Tools
et: Tööriistad

en: Key
et: Võti
