Pair Store (1.0.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Edit
eu: Editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Tools
eu: Tresnak

en: Key
eu: Giltza
