Pair Store (1.0.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Value
hi: मान

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Tools
hi: उपकरण
