Pair Store (1.0.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Value
hu: Érték

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Tools
hu: Eszközök

en: Key
hu: Kulcs
