Pair Store (1.0.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Value
is: Gildi

en: Edit
is: Breyta

en: Save
is: Vista

en: Tools
is: Tól
