Pair Store (1.0.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Value
it: Valore

en: Edit
it: Modifica

en: Save
it: Salva

en: Tools
it: Strumenti

en: Key
it: Chiave
