Pair Store (1.0.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Edit
jv: Sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Key
jv: Kunci
