Pair Store (1.0.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Key
km: សំខាន់
