Pair Store (1.0.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Value
mr: किंमत

en: Edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Tools
mr: साधने
