Pair Store (1.0.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Tools
my: ကိရိယာများ
