Pair Store (1.0.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Value
oc: Valor

en: Edit
oc: Modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Key
oc: Clau
