Pair Store (1.0.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Value
pt: Valor

en: Edit
pt: Editar

en: Save
pt: Guardar

en: Tools
pt: Ferramentas

en: Key
pt: Chave
