Pair Store (1.0.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Value
ro: Valoare

en: Edit
ro: Editați

en: Save
ro: Salvare

en: Tools
ro: Instrumente

en: Key
ro: Cheie
