Pair Store (1.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Value
ru: Значение

en: Edit
ru: Редактировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Tools
ru: Инструменты

en: Key
ru: Ключ
