Pair Store (1.0.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Edit
sl: Uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Key
sl: Ključ
