Pair Store (1.0.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Value
vi: Giá trị

en: Edit
vi: Sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Tools
vi: Các công cụ

en: Key
vi: Khóa
