Paldesk - Live Chat & Helpdesk (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Utility
da: anvendelighed

en: Page
da: Side

en: Role
da: Rolle

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: Show for the listed pages
da: Vis på de angivne sider

en: Hide for the listed pages
da: Skjul på de angivne sider
