Paldesk - Live Chat & Helpdesk (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Page
cs: Stránka

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Show for the listed pages
cs: Zobrazit pro stránky v seznamu

en: Hide for the listed pages
cs: Skrýt pro stránky v seznamu
