Paldesk - Live Chat & Helpdesk (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Utility
uk: Допоміжні

en: Page
uk: Сторінка

en: Role
uk: Роль

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Show for the listed pages
uk: Показати тільки для перелічених сторінок

en: Hide for the listed pages
uk: Приховати для перелічених сторінок
