Paldesk - Live Chat & Helpdesk (8.x-1.2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Page
it: Pagina

en: Role
it: Ruolo

en: Not configured
it: Non configurato

en: Show for the listed pages
it: Mostra nelle pagine elencate

en: Hide for the listed pages
it: Nascondi nelle pagine elencate
