Paldesk - Live Chat & Helpdesk (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Utility
pl: Narzędzia

en: Page
pl: Strona

en: Role
pl: Rola

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Show for the listed pages
pl: Pokaż na wymienionych stronach

en: Hide for the listed pages
pl: Ukryj na wymienionych stronach
