Panache (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Tabs
az: Tablar

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya
