Panache (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Page title
cs: Název stránky

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Tabs
cs: Záložky

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace
