Panache (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Page title
he: כותרת דף

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Tabs
he: לשוניות

en: Main navigation
he: ניווט ראשי
