Panache (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Page title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Add new comment
hi: नई टिप्पणी जोड़ें

en: Tabs
hi: टैब्स

en: Main navigation
hi: मुख्य नेविगेशन

en: Primary admin actions
hi: प्राथमिक व्यवस्थापक कार्रवाई
