Panache (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Tabs
hu: Fülek

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek
