Panache (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Page title
it: Titolo della pagina

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: Tabs
it: Schede

en: Main navigation
it: Navigazione principale

en: Site branding
it: Branding del sito

en: Primary admin actions
it: Azioni di amministrazione principali
