Panache (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Tabs
ja: タブ

en: Main navigation
ja: メインナビゲーション

en: Site branding
ja: サイトブランディング

en: Primary admin actions
ja: プライマリ管理アクション
