Panache (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai
