Panache (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties
