Panache (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Add new comment
fa: افزودن نظر جدید

en: Tabs
fa: زبانه ها

en: Main navigation
fa: پیمایدنۀ اصلی

en: Primary admin actions
fa: اقدامات اصلی مدیر
